• Wpisów: 341
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:38
  • Licznik odwiedzin: 31 350 / 1756 dni
 
ulubione5916
 
Siemanko kochani, jak tam dzionek? Ja od samego rana leniuchuje 
Jak już wspomniałam we wcześniejszym poście znów wróciłam do smoków! Dziś spróbuję zmienić wygląd i kody CSS choć nie wiem czy dam radę bo Internet mi strasznie nawala, ale spróbuję.
Czemu znowu wróciłam do smoków?
Ponieważ kilka dni temu szukałam jakiś nowych melodii, więc na youtube chciałam znaleźć jakieś np. z filmu, ale jakoś wpisałam z How train your dragon i gdy je obsłuchałam już nie mogłam się oderwać i znowu wszystko sobie o smokach przypomniałam. Jutro wstawię te najlepsze melodie, najlepiej je sobie ściągnąć i np. słuchać przed spaniem.
Napiszcie jak wam się podoba wygląd bloga, postaram się zrobić tak by wygląd się niepowtarzał z tym co kiedyś był, choć nie wiem jak to będzie wyglądać, więc jak coś mi się nie spodoba to :wróce na stare śmieci” czyli wygląd będzie ten sam co kiedyś tylko np. inne kody.
A jak wam się podoba ten pomysł? Pewnie niektórzy czytelnicy mojego bloga pamiętają jeszcze stary motyw ze smokami?
No dibrze, kończę już, a jeśli chodzi o opowiadania to piszę je, ale niestety nie wiem kiedy je dokończę pisać, bo jakoś nie mam na razie weny, ale jak obiecałam że wstawię rozdzialiki na ferie to tak zrobię tylko może w drugim tygodniu.
To papatki!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego