• Wpisów: 341
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:38
 • Licznik odwiedzin: 31 350 / 1756 dni
 
ulubione5916
 
Od razu przejdę do rzeczy:
W szkole chciałam mieć 6 z muzyki, ale pani mi jej nie postawi bo nie byłam w chórze (nie wiedziałam że jest) zaproponowała szóstkę tylko jednej z moich koleżanek, bo jej skłamała że niby była (jednak nie chciałam na nią skarżyć bo ją lubię) W dodatku najpierw muszę poprawić jedną kartkówkę aby mieć 5 a co dopiero 6! Jednak moja mama nie była zadowolona tą informacją (nie powiedziałam jej o poprawie kartkówki) Tym bardziej zezłościła się że moja koleżanka może mieć 6 a ja nie. (mama jest strasznie wymagająca) Powiedziała że mam powiedzieć pani że gram na pianinie i jej coś zagrać, to mi na pewno wstawi. Nie mam nic przeciwko 6, ale nie chce jej tego mówić. Po pierwsze: albo będzie niemiła i powie: no i co z tego? Albo będzie kazała mi zagrać tylko że ja jestem wstydliwa i bym się wstydziła grać przy wszystkich, a jakbym ją prosiła o prywatność to albo by powiedziała żebym grała tu, bo nie ma potem czasu. Po za tym zaraz rozgadałaby mojej klasie, a potem kazała grać na jakiś apelach (kiedyś grałam na pianinie przed całą klasą, ale to było 2 lata temu) Jestem bardzo nieśmiała. Po za tym co ja mam jej zagrać? Czytam z nut, ale nie potrafię grać z pamięci czego będzie wymagała, a z innej beczki w naszej klasie jest taki chłopak co też gra na pianinie i nie chce być gorsza od niego bo go nie lubię.
To co ja mogę zrobić? PROSZĘ WAS PRZCZYTAJCIE CHOCIARZ POŁOWĘ I MI DORADŹCIE!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Zbierasz oceny dla SIEBIE ,a nie dla INNYCH. Co prawda 6 dobra rzecz,ale Twoja mama nie powinna być taka wymagająca.
   
 •  
   
  Moim zdaniem powinnaś zagrać pani i się jakoś przełamać. Powinnaś zagrać z nut jak inaczej nie umiesz. W taki sposób też ci może postawić 6 ;) Co z tego jak on gra lepiej? Nie przejmuj się nim :)
   
 • awatar
   
   
  Pamiętniki Księżnicz
  Ja mialam podobnie mialam miec 5 z techniki choc mialam same szostki i ja w koncu olalam i postawila mi to zasluzone 6 :) Ale nie wiem jak to podziala w tym przypadku :D
   
 •  
   
  Mam powinna Cie akceptować bez względu na to jakie ktoś postawi Ci oceny. Wogóle oceny to idiotyzm, jeśli zależ od czyjegoś widzimisię.
  Powiedz mamie, że skoro ona WIE , że umiesz grac na fortepianie , to czyjeś opinie na Twój temat nie powinny mieć da niej znaczenia.
  Pomyśl o tym co TY czujesz i powiedz jej to.